Kdo je pohledná brunetka z Nova Taxi? Budete se divit, co vše má s Milanem Peroutkou společného!

Nova Taxi: Veronika Spurová
Zdroj: TV Nova

V sobotu jste viděli první díl pořadu Nova Taxi, ve kterém se po boku Milana Peroutky a Ondry Sokola objevila také brunetka, která údajně s Milanem jezdila na tábory. O koho se jedná?

Nový pořad Nova Taxi moderuje Milan Peroutka. Každý týden vyzvedne jednoho soutěžícího ze čtvrté řady Tvojí tváře a odveze ho na trénink. Během jízdy proberou mnoho pikantností a také si zazpívají!

V prvním díle jste mohli vidět Ondru Sokola a jednu pohlednou brunetku, která se přiznala, že zná Milana už od dětství z táborů, na které společně jezdili. „My se z Verčou známe už dlouho, už od táborů. To ji bylo asi 11. A po večerech jsme spolu zpívali,“ sdělil Milan Peroutka.

 

Ona tajemná Veronika Spurná je youtuberka, zpěvačka a herečka. Takže s Milanem má toho společného víc než dost. Veronika se narodila 21.2.1999 a na svém kontě má řadu filmových rolí, například ve snímcích Piko či Hranaři. Mezi její záliby patří lyžování, plavání a nakupování. A na jejím Youtube kanálu můžete vidět nejen youtuberské příspěvky, ale také několik videoklipů.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

soltes TV Nova