FOTO: Anička Slováčková razantně změnila image! Takovou barvu vlasů jen tak někdo nemá

Anna Slováčková
Zdroj: Instagram

To je pořádný šok! Anna Julie Slováčková, talentovaná umělkyně a účastnice zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, se toho doopravdy nebojí! Nejen na pódiu, ale ani v kadeřnictví. Podívejte se, jaký neskutečný účes zvolila na začátek léta.

Je hovorná, přemýšlivá a hvězdné manýry se jí vyhýbají obloukem. Pro umělecký život byla předurčena ještě dříve, než se narodila – její matka je herečka Dagmar Patrasová a otec saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Skvěle zpívá a je také šikovná tanečnice. Jediné, co krásná Anička postrádá v životopise, jsou filmová plátna. Hlavně proto, že se věnuje zejména divadlu.

Anička s Davidem GránskýmAni v létě se sympatická plavovláska nezastaví. Připravuje se na premiéru muzikálů Krysař v Divadle Kalich a IAGO v Hybernii. Při nacvičování IAGA se potkává se svými kolegy ze zábavné televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Konkrétně s Jankem Ledeckým, Davidem Gránským a Milanem Peroutkou. Naposledy jste ji mohli vidět v inscenaci Kapky medu pro Verunku na hradě Loket. Působí jako slušná a spořádaná mladá umělkyně, ale co by to bylo za divu, kdyby nebyla extravagantní a bála se experimentovat?

Anička přivodila všem pořádný šok! Avšak na kráse jí to neubralo


Změny image se Anička rozhodně nebojí! Na svém instagramovém profilu se pochlubila novým vlasovým stylingem. Své krásné zlatavé kadeře vyměnila za modro-fialovou barvu! Říkáte si, že Aničku tahle barevná kombinace nevystihuje? Tak to jste na omylu! Všeobecně bývá fialová pokládána za barvu naděje a je známá jako barva divokých večírků a bujarých oslav. Naopak modrá značí důvěru, věrnost, umírněnost a moc. Zároveň z anglického idiomu „Cítit se modře“ značí smutek.
 

Tak jak se vám Anička líbí s novou barvou vlasů? Stává se z Anny Slováčkové „Anna Fialová“?
 

TV Nova