Jitka Schneiderová v tom má jasno: Které legendy by v Tvojí tváři chtěla ztvárnit? To by byl úlet!

Jitka Schneiderová
Zdroj: TV Nova

Jak se Jitka Scheiderová těší na účast v nové řadě show Tvoje tvář má známý hlas? A jaké zpěváky a zpěvačky by si chtěla vyzkoušet?

Jaký je pocit být součástí projektu Tvoje tvář má známý hlas?
Musím říct, že teď je to pocit úzkostného strachu. Ale samozřejmě se i těším. Hlavně na to, že si budu tři měsíce zpívat, a také na to, že zažiji velkou show, kde se sejde hodně profíků. Takže abych to shrnula, jsem v takovém napjatém očekávání, co bude.
 

Jak se těšíte na kombinaci zpěvu a tance?
Zatím těšení úplně nemám, protože když si představím, že zpívám a do toho tancuji, je to vlastně šílené. Takže uvidíme.

 

Jak ve vašem případě probíhá příprava na show?
Samozřejmě mě čekají taneční tréninky, hodiny zpěvu, měla bych více běhat, na což teď nemám zrovna moc času, takže kondičku získávám vlastně při divadelních představeních.Sledovala jste předcházející řady?Je tam něco, z čeho máte obavu?

V tuto chvíli mám obavu téměř ze všeho. Jinak jsem hodně sledovala první řadu a pak se na jednotlivá vystoupení dívala na internetu. Takže si zhruba umím představit, co nás čeká. Doufám i v to, že budeme dobrá parta, která se bude radovat i trpět zároveň, a že se podpoříme, a opravdu se těším na to, že si zazpívám.

Proč jste na nabídku jít do Tváře kývla?
Mně se moc líbí, že tahle show má okolo sebe vždy takovou dobrou energii. U této, páté řady se sešlo mnoho faktorů, kvůli kterým jsem si řekla, že do toho prostě půjdu.

 

Je nějaký zpěvák nebo zpěvačka, kterého byste si chtěla vyzkoušet?
Co mě hned napadlo, je Marie Rottrová, tu mám moc ráda. A ze zahraničních je to třeba Ozzy Osbourne. To by byl správný úlet.

 

Tvoje tvář má známý hlas se na obrazovky televize Nova vrací s novou řadu v sobotu 1. září od 20:20.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova