Jitka Schneiderová překvapila: V Tvojí tváři by chtěla ztvárnit českou hudební legendu! Má na to?

Dvě oblíbené a sympatické herečky už začaly pilně trénovat na show Tvoje tvář má známý hlas. Podívejte se, jak se Michaela Badinková a Jitka Schneiderová připravují!

V Básnících jako okouzlující zrzka lámala srdce na potkání! V Ordinaci v růžové zahradě 2 se jako blondýna rozhoduje mezi dvěma muži. Nyní bude sama za sebe bojovat v show Tvoje tvář má známý hlas. Kterého interpreta by herečka s příjemným hlasem, kterým nadabovala několik audio pohádek pro děti, nejraději ztvárnila? „Já se momentálně zamilovala do zpěvačky LP (Laura Pergolizzi, pozn. red.), má moc krásný a neupravovaný hlas,“ zamyslela se Michaela Badinková.

Míša je plná očekávání a těší se na to, co přijde. Na rozdíl od své kolegyně Jitky Schneiderové si čas na soukromou přípravu našla. Začala cvičit, aby fyzicky náročné tři měsíce zvládla a nezkolabovala. Jenže Míša to se zvýšenou zátěží maličko přepískla. „Trochu jsem to přehnala, nemohla jsem si sednout ani na záchod! Moje svaly byly jak máslíčko,“ práskla na sebe se smíchem.

Herečka Jitka Schneiderová může být po právu považována za jednu z mála hereček své generace, které se umí zdárně poprat s dramatickou i komediální rolí.

Koho by chtěla v Tvojí tváři ztvárnit? Budete se divit, ale Jitka by se nejraději proměnila v českou hudební legendu - Jirku Korna! „Já ho prostě miluju,“ prohlásila na tiskové konferenci televize Nova. Herečka, která působí křehce a zranitelně, ve skutečnosti sní o pořádně akčních rolích. 

Tvoje tvář má známý hlas se na obrazovky televize Nova vrací s novou řadu v sobotu 1. září od 20:20.
 

Maci