Hvězda Tvojí tváře Jitka Boho přiznala: S manželem a dcerou plánují velkou změnu! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Jitka Boho je velkým překvapením Tváře! Jako popová star Beyoncé zvítězila hned v první epizodě a vysloužila si ovace ve stoje! V soukromí ale jak její příjmení napovídá, vyznává boho styl, tedy soulad s přírodou. Více v reportáži.

tvoje tvář má známý hlas

Ačkoliv je Jitce teprve 26 let, urazila ve své kariéře už pěkně dlouhou cestu. Ta začala účastí v první řade Česko Slovenské SuperStar a pokračovala třeba i vítězstvím v soutěži miss. Jak na pěveckou soutěž vzpomíná? „Kdybych se dostala do finále, tak si myslím, že by to nemuselo dopadnout tak, že bych zvítězila, kdo ví, jak by ta kariéra potom pokračovala. Tím, že věřím v osud, tak si myslím, že to tak prostě mělo být,“ řekla Jitka.

 

Muzika je ale její velkou láskou už od útlého dětství! Díky manželovi Lukášovi se právě v oblasti hudby posouvá neustále dopředu. „Vlastně až s manželem jsem se víc otevřela a začala si víc věřit. Začala jsem psát i texty, což jsem dřív nedělala,“ dovává Jitka.

V reporáži prozradila také to, že celou rodinu čeká velký krok! O co jde? Podívejte se na reportáž a dozvíte se více! A sledujte Jitku také v osmém díle show Tvoje tvář má známý hlas v sobotu 21. října ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes TV Nova