TV NOVA oficiálně potvrdila jména prvních dvou účastníků 4. řady Tvojí tváře! A obě to jsou slavné krásky

Tvoje tvář má známý hlas: Leona Machálková
Zdroj: TV Nova

Fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas se vrátí na obrazovky televize Nova! Osm zbrusu nových soutěžících se brzy představí divákům s dalšími neskutečnými proměnami. ODHALUJEME PRVNÍ JMÉNA!

V show Tvoje tvář má známý hlas se každý týden převtělí do známých osobností světové i české populární hudby osm známých umělců. Prvními známými jmény jsou Leona Machálková (50) a Jitka Boho (25). Obě se na účinkování ve čtvrté řadě show Tvoje tvář má známý hlas velmi těší a pilně se připravují.

 

„Jsem fanynkou tohoto pořadu, moc se mi česká verze líbí. Při sledování show jsem dýchala s každým účastníkem. Obrovskou poklonu skládám všem maskérům. Ve skrytu duše jsem si přála, abych byla oslovena. A ono se to povedlo. Mám velkou radost,“ prozradila Leona Machálková.

Jitka Boho, která se ještě jako Jitka Válková stala v roce 2010 Českou Miss, je plná očekávání a nechce nechat nic náhodě: „Určitě u mě panuje nervozita a zároveň pocity štěstí i zvědavosti, jak to celé bude probíhat. Když jsem se to dozvěděla, byla jsem v šoku. Je to obrovská výzva a rozhodně půjdeme všichni za své hranice.“

Čtvrtou řadou show Tvoje tvář má známý hlas uvede televize Nova v podzimní sezoně.

Nova.cz