RISKUJE TOHO HODNĚ: Jan Kopečný má velký strach. Tohle v Tváři nezamaskuje!

Muzikálový fešák Jan Kopečný není zatím mediálně protřelou tváří. Na svém kontě má ale hned několik hlavních rolí. Je tu ale něco, z čeho má velké obavy!

Zpěvák a muzikálový herec Jan Kopečný byl pro show Tvoje tvář má známý hlas vybrán, stejně jako například v minulé řadě Milan Peroutka,  z kategorie „známý neznámý“. Média toho o něm zatím mnoho nenapsala. To se to ale rozhodně změní a Honza si na tuto novou stránku bude muset rychle zvyknout.

Daleko tento popový zpěvá nemá ani ke klasické hudbě a hře na akordeon. Zazpíval si mimo jiné i na otáčivém hledišti v Českém Krumlově a současně je také sólistou Swingového orchestru Jihočeského Rozhlasu a Velkého dechového orchestru města České Budějovice.

Z účasti v Tvojí tváři má velkou radost. Současně pro něj představuje ale také velkou zodpovědnost. „Těším se na to. Já jsem vždycky zkoušel v muzikálech nebo různých projektech role, na které jsem měl dva tři měsíce času. A tady na to mám týden. Bude to zajímavé."

Přesto tuto nabídku nějakou dobu zvažoval. „Neváhal jsem nad tím, jestli bych tu výzvu přijal, ale váhal jsem nad sebou, jestli to zvládnu, jestli to bude všechno tak, jak bych si představoval.“

A co na to říká jeho okolí a kolegové? Ti ho tak trochu strašili, že je to velký nápor. Na druhou stranu muzikálovému herci vyprávěli o úžasném rodinném kolektivu, na který už se moc těší.


Přesto má ale jednu velkou obavu, jejíž neznalost na podiu v žádném případě nezamaskuje! Nebojí se ani tak choreografií nebo zpěvu, ale především textu! „ Že zapomenu nebo že se to nestihnu naučit nebo že tam bude nějakej song, kterej nebude úplně podle mého gusta a nebude mi sedět. To je ten největší strach a největší výzva,“ dodává.
 

Co dalšího Honza prozradil, můžete vidět ve videu. A těšte se, 4. řada Tvojí tváře startuje na televizních obrazovkách už v sobotu 2. září!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz