Proč je Tereza Mašková stále sama? Kráska z Tvojí tváře prozradila, co je tou největší překážkou!

Vyhrála SuperStar 2018, odhaluje se v show Tvoje tvář má známý hlas, užívá si zasloužené slávy. Tereza Mašková je talentovaná, krásná a milována. Jak je možné, že tato diva je sama? To prozradila ona sama.

tvoje tvář má známý hlas

Terezu Maškovou v České a Slovenské republice lidé milují, takže její sociální sítě patří mezi nejsilnější v tuzemsku. Ještě aby ne, vyhrála SuperStar, bojuje ve Tváři a na ulici je prostě nepřehlédnutelná. Zdá se, že tahle holka může mít cokoliv, na co si ukáže. Jenom jedna věc jí dělá problém – kluci.

Ne každý má ten dar, že dokáže sbalit jakéhokoliv kluka během několika minut. Většina dívek se stydí, před svým idolem nedokáže dát dohromady kloudnou větu a celou dobu se červená – v Terezině případě zrůžoví. Po SuperStar totiž Terezka přiznala, že se rozešla s přítelem, se kterým byla dva roky. Za tu dobu si člověk prostě odvykne, jak balit kluky.

Já jsem na to šílený anti-talent,“ přiznává se smíchem Tereza. Kamarádi o ní dokonce říkají, že je nedobytná jak Karlštejn. „Když se mi někdo líbí, tak to nedávám vůbec najevo, prostě se stydím,“ zakončila s úsměvem Tereza. Jak se ale říká, všechno zlé je k něčemu dobré, a tak se aspoň teď může pořádně soustředit na začínající kariéru profesionální zpěvačky. Co dalšího Tereza na Dni s Novou prozradila? Na celý rozhovor se můžete podívat ve videu!

 
Jak se Tereze daří v Tvojí tváři, můžete sledovat každou sobotu od 20:15 na Nově!

Maci