Janek Ledecký hodnotí pátou řadu Tvojí tváře! Prozradil, co ho nejvíce mrzí. VIDEO

Pátá řada hudební show Tvoje tvář má známý hlas zná svého vítěze! Jak ohodnotil porotce a zpěvák Janek Ledecký výkony soutěžících a jaká vystoupení ho zaujala nejvíce?

tvoje tvář má známý hlas

Další série úspěšné televizní show Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Finálová čtyřka předvedla své poslední výkony a o vítězi bylo rozhodnuto! „Já mám hroznou radost z toho, že se povedlo zase tu laťku ješte popostrčit, aspoň já mám ten pocit,“ říká s nadšením Janek. Podle něj se totiž tentokrát jednalo o hodně silnou "osmičku", která rozhodně měla co nabídnout. 

Jak hodnotí Janek výkony Roberta Jaškówa? „To jak dokázal vtisknout svým ženským rolím něhu, to se ještě nepodařilo nikomu z těch podobných typů, co soutěží proběhli,“ komentoval vystoupení představitele Leoše Máry ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Chválou český zpěvák nešetřil ani v případě Terezy Maškové, i když přiznává, že konkrétně u Terezky byla zvědavá celá porota, jak se popere s hereckou částí. „Ona se hrozně zlepšuje. Pořád. A jde to hodně cítit,“ dodal ještě.

A co finálová čtyřka? Byl s ní Janek spokojený, nebo by finále přál někomu jinému? To zjistíte ve videu!

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!TV Nova