Které vystoupení z Tvojí tváře Yemiho nejvíc dostalo? Je to logické! VIDEO

Aktualizováno 4.8. 2018 12:57
Zdroj: TV Nova

Choreografie pro show Tvoje tvář má známý hlas, která se již brzy dočká svého pátého pokračování, je jen střípek toho, co všechno Yemi A.D. dělá. Přesto si během okamžiku vzpomněl na všechny zásadní čísla z předešlých řad show. Na které je nejvíce pyšný?

tvoje tvář má známý hlas

 

Yemi A. D. není jen choreografem a tanečníkem, ale také moderátorem a producentem, který má na svém kontě mnoho projektů, jako například festival Ynspirology, jehož třetí ročník proběhl tento víkend ve Žlutých lázních v Praze, kde ukázal, zač je toho loket a předvedl skvělý moonwalk v pantoflích.


Inspiraci Yemi čerpá všude kolem sebe, ale hlavně na svých zahraničních cestách, kterých rozhodně není málo. V pravidelném kontaktu je také se všemi osmi soutěžícími páté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kteří pod jeho dozorem už pilně trénují na tanečním sále. „Zatím děláme obecné tréninky a snažíme se dostat ty lidi do nějaké kondice. Je to jenom dril a trénink,“ prozradil Yemi aktuální náplň pohybových hodin osmičky účastníků 5. řady Tvojí tváře.

Jelikož jsou přípravy na novou řadu na spadnutí, je čas ohlédnout se za těmi čtyřmi minulými. Které z čísel dalo Yemimu i celému týmu nejvíce zabrat a na které je nejvíce pyšný? To se dozvíte v rozhovoru.

 

kuci