FOTO: Jan Kopečný jako vyzáblý klučina ze školy. Hvězda Tváře zářila v roce 2006 v SuperStar!

2017 - Jan Kopečný v show Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: TV Nova

Muzikálový fešák Jan Kopečný není zatím mediálně protřelou tváří. Na svém kontě má ale hned několik hlavních rolí. V sobotu se už podruhé představil jako účastník 4. řady Tvojí tváře. V roce 2006 se Honza účastnil soutěže Česko hledá Superstar. Pamatujete si ho?

Jan Kopečný je především muzikálovým zpěvákem. Na svém kontě má například role v muzikálech Romeo a Julie, Jedna noc na Karlštejně, Tajemství, Děti ráje nebo v nejnovějším Čas Růží. V muzikálové roli krále Ludvíka v muzikálu Muž se železnou maskou alternoval s bývalým účastníkem zábavné show Tvoje tvář má známý hlas Davidem Gránským.

Rodák z Českých Budějovic má velmi vřelý vztah i ke klasické hudbě. Byl sólistou Swingového orchestru Jihočeského Rozhlasu a od roku 2011 také sólistou Velkého dechového orchestru města České Budějovice, kde působí dodnes. Mimo jiné si zazpíval i na otáčivém hledišti v zámecké zahradě malebného Českého Krumlova.

18

Jan Kopečný v roce 2006 v SuperStar

Zdroj: Archiv TV Nova

Jan Kopečný v Česko hledá SuperStar, rok 2006 - 6

Hodnocení:

V roce 2006, kdy mu bylo sedmnáct, se Honza přihlásil do soutěže Česko hledá Superstar. Hvězdy mu přály a skončil v top 20 mezi mezi deseti nejlepšími kluky z necelých 8 000 účastníků a zazpíval si i v televizním přímém přenosu. Superstar tehdy vyhrál rodák z Karlových Varů Zbyněk Drda. Na fotce si je Honza hodně podobný, jen vlasy má o dost kratší než dnes.

Na svoji dlouhou hřívu je zpěvák patřičně hrdý. Naposledy ho jeho okolí mohlo vídat s krátkými vlasy v 15 letech. S dlouhými vlasy vypadá Honza jako mušketýr z knihy Alexandra Dumase. Díky svému vzhledu dokonce v minulosti získal roli D´Artagnana v muzikálu Tři mušketýři.
 

Aktuálně je možné Honzu vidět v show Tvoje tvář má známý hlas každou sobotu ve 20:20 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz