JEZDÍ JAKO SCHWARZENEGGER! Jan Révai ukázal pohled do své posilovny: Tak se chystám na Tvář!

Zanedlouho se diváci mohou těšit na další řadu show Tvoje tvář má známý hlas. Jak se na svou účast připravuje Jan Révai? Svou přípravu pojal velmi zodpovědně.

tvoje tvář má známý hlas

Pro Jana Révaie začal rok 2018 velkým dobrodružstvím. S Pavlem Liškou a Hynekem Bernardem se totiž vydal na motoristický výlet z Panamy do Mexika. Na cestě strávili přes čtvrt roku a všechny své zážitky sdíleli na instagramový profil s názvem Vandráci Vagamundos. Po této náročné cestě si Honza odjel odpočinout do Barcelony, kde s přítelkyní Zuzanou Šulajovou strávili několik dní. Potřebnou energii Honza čerpá také z přírody a přítomnosti koní. 

Herec Jan Révai zazářil v roli tělocvikáře Aleše v seriálu Gympl, který by se pro sport rozkrájel. Možná se rolí inspiroval, a tak se není čemu divit, že přípravu na další řadu show Tvoje tvář má známý hlas pojal velmi zodpovědně. Na svém Instagramu sdílel video, na kterém se svědomitě dostává do formy. 

 

 

Další velké dobrodružství si herec Jan Révai užije už po létě, a to v show Tvoje tvář má známý hlas, kterou můžete sledovat na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kar