UŽ BRZO! Jak tráví léto Milan Peroutka? Od osmi let dělá jednu zvláštní věc!

Publikováno 21. 7. 2017
Zdroj: TV Nova

Usměvavý zpěvák a herec Milan Peroutka prozradil, jak si užívá léto. Tušili jste, kam až se během prázdninového cestování vydal? Prý toho moc nenaspal! A jakou věc dělá už od osmi let? Podívejte se na video!

Sympaťák Milan Peroutka, který se fanynkám všech věkových kategorií neodmyslitelně zapsal do paměti jako finalista třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas, tráví letní měsíce půl napůl. Tedy částečně prací, ale i cestováním. Co ho čeká a kde byl naposledy?

Do vysílání Snídaně s Novou přijel Milan doslova na poslední chvíli, dokonce si ani nestihl vypnout zvonění na telefonu. Že by mu do studia chodily zprávy od fanoušků? Zpěvák se totiž rozpovídal o táborech, na které jezdí už od svých osmi let! Jeho poslední táborová jízda spočívala hlavně v tom, potěšit děti hudbou. Milan zpíval a děti se bavily a radovaly z přítomnosti takové hvězdy.

Jeho poslední prázdninová cesta vedla až na Island, kde, jak sám Milan říká, slunce nezapadá, a tak toho asi moc nenapsal. I to byl jeden z důvodů, proč v ranním vysílání vypadal tak trošku unaveně. Časový posun, světlo dvacetčtyři hodin denně a natáčení videoklipu na ostrově, který je těsně pod polárním kruhem byl zkrátka vysilující zážitek.

Vy se na Milana Peroutku můžete těšit v další - tedy třinácté sezóně seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde si zahraje roli čerstvého medika.

Podívejte se na video, co všechno o svých letních aktivitách moderátorské dvojici Petr Říbal a Hanka Reinders prozradil. Už brzy ho čeká hned několik novinek!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nova.cz