JE TO VENKU. Milan Peroutka si přivezl z Indie vážnou nemoc! Je to nakažlivé?

Co řekl bývalý účastník zábavné show Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka o své nemoci? A jak vzpomíná na natáčení Tváře a vlastního pořadu Nova Taxi? To vše prozradil v exkluzivním rozhovoru!

tvoje tvář má známý hlas

Milan Peroutka je velmi oblíbeným zpěvákem, hercem i moderátorem. Ve čtvrté řadě Tváře se objevil jako host, zároveň však soutěžící potkával jako moderátor pořadu Nova Taxi. V tomto pořadu si za jízdy zpívali a dle svých slov Milan fandil všem, jelikož sám dobře ví, jakou dřinu show Tvoje tvář má známý hlas obnáší. 

 

„Když mi nabídli tenhle pořad, tak já jsem říkal, že to je něco, co mě láká. Prostě řídit, zpívat si u toho a vozit tyhle fajn lidi, který podstoupili stejnou výzvu jako já, to jsem po tom určitě chňapnul rád. Takže já jsem si Taxíky užil a kdo ví, třeba budu vozit i dál.“


I mimo Tvář a Nova Taxi má Milan napilno, nedávno byl v indickém Bollywoodu, kde podporoval charitativní kampaň, která pomáhá neslyšícím znovu slyšet a naučit se správně mluvit. Pro tuto charitu zároveň složil se svým bratrem píseň, ke které v Indii i natáčel klip. Během svého pobytu se nachladil. 

„Byl jsem tam na Bollywoodském trháku v kině. Tam všude větrají, tak jediné, co jsem si přivezl, byla rýma, nastydnutí. Naštěstí to nebyly žádné zažívací problémy, jak jsme všichni očekávali.“Milan Peroutka v současnoti září také v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako medik Jonáš. Co nám prozradil o své roli? To se dozvíte ve videu.

Kir