ITALSKÝ INSTALATÉR Patrik Děrgel: Kohák chtěl, abych neuspěl! EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

Zdroj: TV Nova

Patrik Děrgel patří k vycházejícím hereckým hvězdám. Diváci už ho měli možnost vidět v celé řadě seriálů a patří k hercům, kteří to dotáhli až do Národního divadla. Nyní zazářil jako správná divadelní hvězda s operou. A zaslouženě vyhrál. I když Jakub Kohák si očividně přál jeho neúspěch.

tvoje tvář má známý hlas

Vizáž předurčuje Patrika Děrgela k rolím seriálových milovníků, o to víc překvapuje v dramatických rolích v Národním divadle. Na obrazovkách televize Nova se před lety představil jako Vašek, partner Gábiny (Aneta Krejčíková) v seriálu Ulice. I postava lazebníka sevillského patří mezi ty svůdné. Pohledný obleček, fešný knírek, ulíznuté vlasy. Prostě dokonalý prototyp románského fešáka ze 17. století. „Líbím se sám sobě. Vypadám trochu jako SuperMário,“ popsal se Patrik.

„Bylo to těžké si to užít. Trefit se do hudby a k tomu ty rytmické změny,“ posteskl si nad jednou z nejtěžších hudebních disciplín. A ještě ke všemu to měl těžší v tom, že nemohl vidět orchestr a ani dirigenta. Přesto na něj porotci pěli ódy. „Chvála je krásná, zrovna u opery mě to potěšilo,“ rozzářil se Patrik. I když teda Jakub Kohák byl evidentně nadšený, že Patrik udělal pár chybiček.

Ten ihned po vystoupení začal dávat přednášku o tom, jak správně zpívat operu. A kupodivu to nebyl pouze generátor náhodných slov, ale měl naprostou pravdu. Až bylo kupodivu, že to řekl zrovna Jakub. „To jsem nevěděl, jaký je Kohák operní vědec. Jenom škoda, že si ty rady syslil pro sebe,“ pověděl na konto předsedy poroty. Po bitvě je očividně každý generál. „Kuba je generálem i před bitvou,“ dodává Patrik.


Jak se vám líbila árie, kterou Patrik zapěl přímo v den narozenin Jakuba Koháka? A nezapomeňte sledovat další díl Tvojí tváře v sobotu 27. října 2018 od 20:15.
 

Maci