Nová láska Vojty D má v létě smůlu. Proč ji idol náctiletých dívek nikam nevezme? VIDEO

Zdroj: TV Nova

Populární zpěvák Vojta Drahokoupil se po téměř třech letech vztahu rozešel se svou přítelkyní Denisou! Nyní se konečně rozpovídal o nové přítelkyni Kristýně Kubíčkové. Jak dlouho spolu jsou a proč nepojedou v létě na dovolenou?

Zpěvák Vojta Drahokoupil je idolem mnoha dívek. A to nejen díky muzikálům, ve kterých účinkuje, ale především díky chlapecké kapele New Element. Zástupy fanynek ho ale nechávají chladným. Se svou dlouholetou přítelkyní se rozešel a začal randit s pohlednou blondýnkou.

Vojta je novým účastníkem oblíbeného pořadu Tvoje tvář

Jeden ze soutěžících chystané páté řady show Tvoje tvář má známý hlas a účastník pořadu Coca-Cola Souboj coverů, Vojta Drahokoupil, se během natáčení videoklipu ke své nové písni Chci se rvát seznámil s modelkou Kristýnou Kubíčkovou. Kráska ho učarovala natolik, že Vojta pustil k vodě svou přítelkyni Denisu Sýkorovou, se kterou byl dokonce zasnoubený!

Vojta novou přítelkyni potkal na natáčení svého klipu

Kristýna Kubíčková se živí jako modelka. V roce 2016 se stala Českou Miss Earth. Kromě toho má za sebou spoustu jiných soutěží krásy. V novém videoklipu Vojtovy písně Chci se rvát si zahrála jeho přítelkyni. Účastník Tvojí tváře se kvůli ní rozešel s tanečnicí Denisou. S tou se Vojta seznámil v divadelní hře Romeo a Julie, ve které oba účinkovali. Jejich vztah trval téměř tři roky.

Podívejte se na Vojtovo působení v Souboji coverů


Vojta kromě hranív muzikálech tvrdě maká na své sólové kariéře. Vystupuje pod přezdívkou Vojta D a v létě se chystá zpívat na festivalech. S kapelou tvoří novou desku a videoklip k písni Zeď mezi námi.

Vojtova dávná přítelkyně Gabča Heclová

Pořad Coca-Cola Souboj coverů si můžete připomenout na portálu Nova Plus! A jak se těšíte na jeho působení v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas?
 

Maci