Lucie Borhyová otevřeně: Prozradila, proč by do Tvojí tváře nikdy nemohla jít. Je to pochopitelné!

V sedmém díle fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas usedne na porotcovskou židli krásná blondýnka, maminka a moderátorka Televiznich novin!

tvoje tvář má známý hlas

Narodila se v Praze, vystudovala Vyšší odbornou školu publicistiky, byla zvolená jako nejoblíbenější osobnost televize Nova, má dvě děti a už nějaký ten pátek tvoří moderátorskou dvojici s Reyem Korantengem. Jistě už víte, o kom je řeč!

Samozřejmě o Lucii Borhyové, která v sobotu usedne na porotcovskou židli v Tvojí tváři a společně s Jankem Ledeckým, Jakubem Kohákem a Alešem Hámou bude hodnotit výkony osmičky soutěžících. „Moc jsem se těšila. Bavilo mě porotcování i vystupování. Jsou to dvě odlišné věci. Porotce je bez stresu, vystupování je zase adrenalin, strach a zvláštní energie. Jsem za to ráda, že jsem si mohla zkusit obě dvě polohy,“ sdělila Lucka.


Moderátorka prozradila, že dostala nabídku zúčastnit se Tvojí tváře jako účinkující. To ale nakonec odmítla. „Dostala jsem nabídku jít na casting, ale jelikož mám soudnost, tak jsem to odřekla, protože neumím zpívat, to o sobě vím. Vyzkoušela jsem si vtipné číslo, ale nemám na to. Neumím zpívat,“ dodává Lucka Borhyová.

Nezapomeňte sledovat sedmý díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas s Lucií Borhyovou jako porotkyní! Starujeme na obrazovkách televize Nova v sobotu 13. října ve 20:15!

  

Maci