Emotivní zpověď Evy Burešové: Bylo toho na ni moc. Ve VIDEU ronila skutečné slzy!

Exotická kráska Eva Burešová je další českou zpěvačkou, která se vrhla do zpívání v angličtině. Taneční písnička Once Upon a Time vznikla ve spolupráci se zahraničním producentem Derekem Wolfem. Dvojice k ní už vydala i abstraktní videoklip, kde jsou Eviny autentické slzy!

tvoje tvář má známý hlas

Hraje v divadlech, účinkuje v muzikálech i v show Tvoje tvář má známý hlas. A pořád toho nemá dost. Eva Burešová ještě k tomu vydala spolu s Derekem Wolfem taneční písničku Once Upon a Time. Eva opět dokazuje, že je nejen skvělá herečka, ale také zpěvačka.

„Z některých věcí zůstávají šrámy na duši a srdci dlouho. Text je o posledních pár měsících mého života. Jak jsem měla zlomené srdce a byla jsem zklamaná. A tenhle pohádkový název? Vypovídá to o všem! Nejdřív máme všechno a potom nemáme nic. Z velké části je to Derekova práce, já bohužel neumím tak dobře psát texty,“ pochválila si spolupráci Burešová.
 


„I přes anglický text jsem obdržela pozitivní ohlasy. Fanoušci mi to posílají ze svých sociálních sítí. Třeba Míša Tomešová mi poslal video, kde její děťátko tancuje na můj song,“ říká nadšeně. Podobné ohlasy dostala i na Tváři. „Vojtovi se to moc líbilo, ale říkal, že by změnil synťáky,“ prozrazuje.

V rámci show Tvoje tvář má známý hlas potkala další talentované umělce, neplánuje náhodou nějakou spolupráci v budoucnosti? „No jasně, chtěla bych něco udělat. Třeba s Vojtou nebo Terezkou, ráda bych něco podnikla,“ dodává.

Zda se z Evičky Burešové stane sólová interpretka, co bude objíždět republiku se svými koncerty a vydávat sólová alba, se teprve uvidí. Jasné ovšem je, že české hudební scéně zoufale chybí talentovaná mladá zpěvačka, která preferuje angličtinu. Zaplní Eva díru na trhu?

A nezapomeňte Evu sledovat v show Tvoje tvář má známý hlas každou sobotu od 20:15 na Nově!
 

Maci