CHYBÍ VÁM TVOJE TVÁŘ? Milan Peroutka a Anička Slováčková vám všechno vynahradí! Podívejte se

Anna Slováčková a Milan Peroutka
Zdroj: Film Music Tour

Hvězdy hudební show Tvoje tvář má známý hlas a Ordinace v růžové zahradě 2 Anička Slováčková a Milan Peroutka společně přichystali něco velkého, co potěší každého fanouška skvělé hudby a filmů. Na co se jejich příznivci mohou těšit?

Jsou to dva týdny, co byl Milan Peroutka na operaci zpřetrhaných vazů v koleni. Po operaci měl podstoupit několikaměsíční rekonvalescenci, ale opak je pravdou. Tedy věnuje se ji jen ve volném čase. Místo toho vyráží na velké turné s orchestrem a s kolegyní z Tváře i z Ordinace v růžové zahradě 2 Annou Slováčkovou.

Unikátní projekt Film Music Tour oživí hudbu filmových trháků od jara do podzimu v jedenácti městech ČR. Startuje 16. května v Mladé Boleslavi a nabízí muziku z filmů Star Wars, Jurský park, Harry Potter, E.T., Forrest Gump, Bathory nebo Lví král.

Slavné melodie živě zahraje žesťový orchestr Moravia Brass Band se sólo zpěvem Aničky a Milana a pod taktovkou japonského dirigenta Chuheie Iwasakiho. Hudební prožitek umocní vizualizace na obří LED obrazovce, kde diváci uvidí záběry z filmů i detaily hudebníků.

Takže pokud si chcete Aničku a Milana vychutnat i v trochu jiném kabátu, než je znáte z působení v jejich skupinách Perutě a The Primes, tak máte jedinečnou možnost.
Maci