VELKÁ RIVALITA: Konvičková a Kopečný se v zákulisí pohádali, která řada Tvojí tváře byla nejlepší! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Oba dva se účastnili předchozích řad Tváře. Markéta Konvičková třetí a Jan Kopečný čtvrté. Oba se dostali do finále a bojovali o celkové prvenství v soutěži. Bohužel ani jeden neuspěl. Nyní se vrátili do soutěže, aby společně ztvárnili speciální číslo. Jak vzpomínají na Tvář?

tvoje tvář má známý hlas

Píseň One Way Or Another byla v roce 2013 hitem mladé chlapecké skupiny One Direction. Tito kluci jsou nejen mladí a hezcí, ale také jim to dobře zpívá. Doslova válcovali dívčí dušičky. Coververze hitu od Blondie One Way Or Another posloužila pro dobrou věc – všechen výtěžek z prodejů byl věnován nadaci Comic Relief, která měla za cíl vybranou částkou podpořit hladovějící a chudobnou Afriku. V Tváři One Direction ztvárnila čtveřice bývalých účastníků – Jan Kopečný, Markéta Konvičková, Ondřej Ruml a Anička Slováčková.

Společně se postarali o skvělý otvírák velkolepého semifinále páté řady. „Všechno vyšlo, byli jsme více než autentičtí! Snad se to všem líbilo,“ shodují se Markéta a Honza. „I když jsme měli chaotické tréninky a poprvé jsme se všichni sešli až na generálce. Ale klaplo to, měli jsme vítr ve vlasech,“ prozrazuje Honza.

A jak si užili návrat do milované show? „Krása střídá nádheru,“ směje se Markéta. Došlo i na srovnání předchozích řad. „My měli nejlepší řadu, Dalibor Gondík nám pokaždé vařil,“ chlubí se muzikálový herec. „To uměl jen díky naší Adélce,“ vzdorovala třinecká kráska. „No a tahle řada? Ty mají jen tyčinky a hnusný kafe,“ uzavřel zpěvák skupiny Botox.

Nezapomeňte sledovat velkolepé finále 17. listopadu 2018 od 20:15 na Nově.
 

Maci