FOTO: Robert Jašków skončil v nemocnici! Možná bude muset skončit ve Tváři

Robert Jašków
Zdroj: TV Nova

Na natáčení Tvojí tváře se dá sice užít spousta legrace, především je to ale pořádná dřina. Vyčerpání a únava se nyní staly osudné Robertu Jaškówovi – po tréninku totiž skončil v nemocnici!

Robert Jašków se svými výkony v show Tvoje tvář má známý hlas pasoval do role největšího komedianta a vtipálka celé soutěže. Nyní mu ale moc do smíchu není. Na tréninku na své další vystoupení se totiž ošklivě zranil!

Přímo na místě mu zranění ošetřil zdravotník, který však osmačtyřicetiletému herci doporučil převoz do nemocnice. A dobře udělal, diagnóza totiž vůbec není příznivá – natržený lýtkový sval! Není to zranění, které by se zahojilo ze dne na den, už nyní je tedy jasné, že během svých dalších vystoupení bude minimálně kulhat. Bude muset ze soutěže dokonce odstoupit? Zatím je příliš brzo na to, aby se dělaly závěry. Robertovi přejeme, aby se co nejdříve uzdravil!

Na další díly show Tvoje tvář má známý hlas se dívejte každou sobotu od 20:15 na TV Nova. O stavu Roberta Jaškówa vás budeme informovat!

 

Nova.cz