VELKÉ FINÁLE TVOJÍ TVÁŘE: Soutěžící exkluzivně odhalili, jaké písně zazpívají. Bude tam i Karel Gott!

Pátá série zábavné show Tvoje tvář má známý hlas končí! Finálový večer mají před sebou poslední čtyři soutěžící. Co se dělo v zákulisí před velkým finálem?

tvoje tvář má známý hlas

Reportérka televize Nova Simona Šimková vyrazila do zákulisí Tvojí tváře zjistit, jak se soutěžící připravují na nejvelkolepější večer této show. Dolehla na soutěžící nervozita? „Já to neberu jako, že by to bylo nějaký jiný vystoupení než doteď,“ říká finalistka Terezka Mašková, která ztvární Karla Gotta.

Jako Christina Aguilera zazpívá známý song Say Something Michaela Badinková. A jak se na tuto roli těší? „Já si myslela, že mě už nic nepřekvapí a najednou přišlo tohle…“ Bude to poprvé, co Míša zazpívá klidnou píseň.

Nejvíce hektické to bylo pro Evu Burešovou, která do poslední chvíle neuměla text. Čemu tedy věnovala svůj čas? „Já jsem se snažila vypnout ten zpěv a učit se choreografii a došlo mi, že vlastně neumím ani slovo té písničky, takže se to budu ještě šrotit.“

Nejhůře to dopadlo asi pro Patrika Děrgela! Proč? „Byl mi přidělený americký rap Cardi B, takže to bude velká chuťovka. Ke třem koučům jsem si přibral i učitele angličtiny, který semnou má zlatou trpělivost“

Bavit diváky nebudou jenom perfektně připravená čísla finalistů, ale i zábavné a dechberoucí duety. Vojta Drahokoupil společně s Honzou Révaiem vystoupí jako Sting a Steve Wonder a Jitka Schneiderová společně s Robertem Jaškówem ztvární Hanu Hegerovou a Petra Hapku.

FINÁLOVÝ VEČER NASTAL: Jaké byli chvíle před velkolepým večerem? To uvidíte ve VIDEU!

Jak to vypadalo v zákulí před nejdůležitějším večerem soutěže? A jaké byly tipy na výherce? To zjistíte ve video příspěvku!

 

Kdo bude nakonec vítězem? To zjistíte už v sobotu 15. listopadu 2018 od 20:15 na TV Nova.

 

 

 

TV Nova