PRVNÍ ODHLAENÍ: Holišová, Cina a Vilhelmová předvedou v Tvojí tváři svůdnou show! Podívejte se na video

Ve finálovém díle show Tvoje tvář má známý hlas diváky hned na úvod čeká jedno speciální číslo v podání vítězů předchozích tří řad – Hanky Holišové, Jana Ciny a Tatiany Vilhelmové. Koho poslali do kolen?

tvoje tvář má známý hlas

Tři vítězové a miláčci diváků se v sobotu večer promění v sexy kočky, které během písně Bang Bang dostanou do varu každého!  Jak probíhal trénink v podání tří famózních herců a zpěváků?Vítězka historicky první řady Tvojí tváře v České republice Hana Holišová, suverénní český všeuměl Jan Cina a nejaktuálnější vítězka Tatiana Vilhelmová se společně představí jako Jessie J, Ariana Grande a Nicki Minaj – tedy tři nejvíce sexy hudební hvězdy posledních let. Jejich song Bang Bang je o tom, jak se tyto ženy baví a jsou zlobivé. A takoví byli i tři oblíbenci během nácviku.Nejvíce si hit roku 2014, který kombinuje aspekty popu a rapu s adrenalinovými beaty, užíval Jan Cina, který bude ztvárňovat herečku a tanečnici Arianu Grande. Jak u něj bývá dobrým zvykem, prožíval svůj výkon na 110 %. A neustále rozesmával Hanku, která se promění v britskou zpěvačku známou pod pseudonymem Jessie J. Vtipem hýřila i Táňa Vilhelmová, která se promění ve svůdnou popovou hvězdu Nicky Minaj.Po krátkém nacvičování, během kterého se všichni přesvědčili, že je čeká skvělé vystoupení, ale choreografka Angie radši jejich nadšení začala uklidňovat, protože často zapomínali na ty nejbanálnější věci. „Nevím, s jakými dřeváky teďka pracuješ,“ začala si Angie dobírat Táňa. „Ale tohle nemá cenu už ani zkoušet!“ dodala v nadsázce.

 

Už dnes večer v pořadu Prásk! uvidíte, jak budou vypadat jejich masky! Tak se nezapomeňte dívat – od 21:30 na Nově!Jak bude vypadat finální vystoupení? To si nenechte ujít už tuto sobotu 18. listopadu ve 20:20 na Nově v show Tvoje tvář má známý hlas. Prozradíme, že se toto číslo bude velmi zamlouvat všem pánům – bude hodně odhalené!
 

TV Nova