FINALISTKA JITKA BOHO odpovídala živě v LIVECHATU: Odpověděla na všechny otázky diváků!

Jitka Boho odpovídala online
Zdroj: TV Nova

V sobotu večer těsně přišla o vítězství v Tvojí tváři, ale pozici největšího překvapení čtvrté série populární pěvecké soutěže jí nikdo nevezme. Jitka Boho získala letos na jaře srdce televizních diváků, teď jim odpovídala na jejich zvídavé dotazy.

tvoje tvář má známý hlas

• CELÝ ZÁZNAM LIVECHATU NALEZNETE ZDE! •

Jitka Boho patří mezi nejkrásnější české modelky, přitom nechybělo málo a sympatickou Jitku bychom spíše znali jako geoložku. Několik let navštěvovala Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, kde studovala Biologii a geologii. Odmala měla ráda tanec. Možná i díky tomu dokonale zvládala v show neskutečné taneční kreace.

Pětadvacetiletá kráska z Třebíče je dle svých vlastních slov naprosto normální a pohodová holka, nyní i maminka a manželka. Zajímá se o zdravý životní styl, o přírodu, zvířata a o současný stav naší země. Odmalička toužila být zpěvačkou, zpívala všude a všem. „I když o to mnozí ani nestáli,“ dodává ráda s úsměvem, jak se můžete dočíst i na jejích oficiálních stránkách.

V showbyznysu rozhodně není Jitka nováček. Koncertuje se svou kapelou, zpívá a má svůj vlog. Česká Misska a 15. nejkrásnější žena světa za rok 2010 patří kupodivu mezi nejtalentovanější české zpěvačky. Svým obrovským rozsahem v Tvojí tváři překvapila všechny a svými výkony udivovala porotce, diváky i ostatní soutěžící.Maci/nova.cz