EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR s vítězkou Tvojí tváře: ´Bodování je druhořadé!´ Na soutěž má jasný názor

Aktualizováno 17.11. 2018 23:00
Zdroj: TV Nova

Veverka Zrzečka se ukázala jako neuvěřitelný talent a s přehledem vyhrála celou pátou řadu Tvojí tváře. Krásná herečka by možná měla pouvažovat o kariéře zpěvačky. Jak se cítila po výhře? Tohle vám v televizi neukáží!

tvoje tvář má známý hlas

Míša Badinková vyhrála zaslouženě. To, jak důvěryhodně napodobila Christinu Aguileru, zamávalo i s ledově klidným Jankem Ledeckým. Interpretovaná píseň je sama o sobě těžká, ale Míša se poprala jak s hereckou, tak s hudební stránkou a předvedla ohromující show! Výkon podtrhnul i zpěvák David Kraus na piano. Kdo u jejího vystoupení neplakal, ten nemá srdce!

A co Míša, plakala? „Cítím se krásně, že to máme za sebou, ale je mi strašně smutno. Protože takhle v plném počtu se už asi nesejdeme,“ dojímá se pátá vítězka české verze Tváře. „Jsem ráda za svoje kolegy, vytvořili jsme bezvadnou partu. Budou mi všichni moc chybět. Užili jsme si to tady na maximum,“ pokračuje. „Ono to bodování je druhořadé, tady jde o dobrou věc a o nadace,“ ukázala, že má srdce na dlani.

Její vítězství by na začátku asi tipoval málokdo. „Přijde mi to legrační, já se asi nikdy nebudu cítit jako zpěvačka. Zpívala jsem, zpívám a budu vždy zpívat herecky,“ podivuje se nad tím, jak moc se všem její výkony líbily. Ale jak sama říká, finále nebylo o ní. „Viděli jste Evu? To je úžasný člověk. A Vojtík s Honzíkem? Kdybychom dneska bodovali, tak by měli mých pět bodů,“ uzavírá.
 
GRATULEJEME Míšo! Byla jsi prostě nejlepší...


Maci