PRVNÍ KONTAKT S VLKEM! Podívejte se na exkluzivní rozhovor s Terezou Maškovou

Zdroj: TV Nova

Vítězka Superstar i finalistka show Tvoje tvář má známý hlas. To je Tereza Mašková - a ta teď vydala nejen desku ale i svůj první singl, ke kterému natočila výpravný videoklip. Jak je s výsledkem spokojená, to prozradila štábu Volejte Novu. Podívejte se.

tvoje tvář má známý hlas

 

Tereza Mašková je hodně vidět i slyšet. A to díky svým nepřehlédnutelným vlasům, ale také svému hlasu. Obojí teď můžete spatřit v jejím novém videoklipu k písni New me. Jen za pár dní od vydání už má na internetu přes 400 tisíc zhlédnutí. „Taková čísla jsem nečekala, jsem z toho překvapená,“ prozrazuje.

V klipu mimo nádherné krajiny můžete dokonce po boku Terezy spatřit živého vlka. „To je vlčice Mia. A ta je strašně hodná a má skvělou paničku. Bála jsem se, protože jsem nechtěla zvířata používat, ale viděla jsem, že si to Mia užívá. Byla klidná a je zvyklá na focení a natáčení,“ popisuje vztah s divokou šelmou účastnice Tvojí tváře.

Tereze vyšlo v těchto dnech také nové CD s názvem Superstar na kterém najdete 11 písní - ty jsou vám dobře známé právě ze Superstar. „Díky těm písním mě lidé znají, proto se udělalo to album. A moc rády ty písničky zpívám,“ okomentovala vydání svého nového cdčka.

Co více prozradila zjistíte v reportáži z pořadu Volejte Novu.

 

 

Maci