EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR s Robertem Jaškówem: Z maskérny mě strašně bolí zadek! Co se tam proboha děje?

Aktualizováno 13.10. 2018 22:49
Zdroj: TV Nova

Hvězdou sedmého dílu páté řady show Tvoje tvář má známý hlas se stal Robert Jašków, který ztvárnil moravskou folklórní zpěvačku Jarmilu Šulákovou. Tímto vystoupením Bob, který právě přiletěl z NYC, zabodoval i u poroty!

tvoje tvář má známý hlas

„Myslím si, že jestli dneska nevyhraji, tak už nikdy.“ To byla slova Roberta Jaškówa před vystoupením v roli Jarmily Šulákové. Herec známý z českých filmů a divadel absolvoval před představením devítihodinový let z New Yorku a dalších osm hodin seděl v maskérně. Celkem byl Robert před výstupem na pódiu na nohou dlouhých 45 hodin.

Herec si v rámci pořadu Tvoje tvář má známý hlas rád střihne i ženskou roli. „Já vím, že jsem vždycky krásná holka a dneska tomu není jinak“, říká on sám.

Ve výhru Robert doufá především kvůli nadaci, kterou by rád podpořil. „Já, jako Robert Jašków výhru vlastně nepotřebuji a nechci! Mě baví být poslední,“ dodává Bob.

Od prvního dílu páté řady show Tvoje tvář má známý hlas, nosí Robert sebou před porotu vždy růžového plyšáka! Proč tomu tak je, a co „medvídek“ symbolizuje, zjistíte ve videu.

 

TV Nova