EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR s Robertem Jaškówem: Z maskérny mě strašně bolí zadek! Co se tam proboha děje?

Hvězdou sedmého dílu páté řady show Tvoje tvář má známý hlas se stal Robert Jašków, který ztvárnil moravskou folklórní zpěvačku Jarmilu Šulákovou. Tímto vystoupením Bob, který právě přiletěl z NYC, zabodoval i u poroty!

tvoje tvář má známý hlas

„Myslím si, že jestli dneska nevyhraji, tak už nikdy.“ To byla slova Roberta Jaškówa před vystoupením v roli Jarmily Šulákové. Herec známý z českých filmů a divadel absolvoval před představením devítihodinový let z New Yorku a dalších osm hodin seděl v maskérně. Celkem byl Robert před výstupem na pódiu na nohou dlouhých 45 hodin.

Herec si v rámci pořadu Tvoje tvář má známý hlas rád střihne i ženskou roli. „Já vím, že jsem vždycky krásná holka a dneska tomu není jinak“, říká on sám.

Ve výhru Robert doufá především kvůli nadaci, kterou by rád podpořil. „Já, jako Robert Jašków výhru vlastně nepotřebuji a nechci! Mě baví být poslední,“ dodává Bob.

Od prvního dílu páté řady show Tvoje tvář má známý hlas, nosí Robert sebou před porotu vždy růžového plyšáka! Proč tomu tak je, a co „medvídek“ symbolizuje, zjistíte ve videu.

 

TV Nova