EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR s Honzou Révaiem! Dostal tanga, ve kterých bylo vidět úplně všechno!

Třetí díl páté řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas bezkonkurenčně ovládl Honza Révai, který se přeměnil ve zpěváka Jasona Derula. Při zpěvu písničky If I'm Lucky málem zbořil sál! Démonické vystoupení zabodovalo i u poroty.

tvoje tvář má známý hlas

Ani moderátor Ondra Sokol nevěřil v úspěch Honzy, který se zatím pohyboval na chvostu tabulky. Konečně ale dokázal smůlu prolomit. „Pro mě to je zatím nejtěžší věc. Zlatý Robbie!“ posteskl si Honza před vystoupením. Přípravu na vystoupení si ale jinak užíval.Po své show zářil štěstím. „Jsem ve velkém stresu, ale vystoupení jsem si chtěl užít. Uvědomoval jsem si, že to je těžké, náročné a že mi to nejde,“ přiznal Honza. Trému ale zahodil a snažil se udělat vystoupení co nejvěrohodněji. A vyplatilo se! Energii mu prý dodali lidé a atmosféra v sále.Ovace diváků byly ohromné, ani porota chválou nešetřila. „Preciznost v tanci se dala predikovat, ale tys to zazpíval!“ divil se Aleš Háma.  „My tě dneska odlepíme ode dna!“ sliboval Jakub Kohák. A svůj slib dodržel! 

 

Většina lidí ocenila Honzovy excelentní pohyby. „Tanec si umím užít,“ prozradil herec. „Největší problém mi dělá propojení a herecká složka,“ dodal.

Honza také poodkryl pokličku svého nevědomí. A vypadalo to moc zajímavě! „V noci na dnešek se mi zdálo, že jsem dostal tanga, a jak jsem si je tak vyhrnul, tak bylo vidět všechno,“ smál se herec.

 

Jak se Honzovi podařilo tak svěle naučit písničku, kterou do té doby neznal? A vzpomněl si při zpívání songu o zlomeném srdci na některou svou nešťastnou lásku? To už se dozvíte v našem videu.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

TV Nova