EXKLUZIVNÍ PROZRAZENÍ: Jitka Schneiderová je po vítězství v koncích! Vůbec netuší, co bude dělat dál

Čtvrtý díl show Tvoje tvář zná svého vítěze – Jitku Schneiderovou, která poslala celý sál do kolen svojí verzí muzikálového vystoupení od zpěvačky Kealy Settle. Jaké byly její pocity těsně po vítězství?

tvoje tvář má známý hlas

Jitka Schneiderová je jednou z mála hereček své generace, které se umí zdárně poprat jak s vážnou, tak s komediální rolí. Diváci se o tom mohli přesvědčit v show Tvoje tvář má známý hlas, a to zejména ve čtrvtém díle, kde předvedla svůj životní výkon. Málokdo by takové vystoupení zvládl s podobnou elegancí a profesionalitou jako ona.

Jak si užila své první vítězství v soutěži? „Bylo to krásný, bylo to občerstvující, bylo to hezký, všichni byli skvělí a famózní,“ neskrývala své dojetí. „Víc mě to bavilo poprvé, bylo to jednodušší. Teďka na konci to bylo víc rozjařené.“

V příštím kole ji čeká „normální“ proměna, ale možná stejná výzva jako Keala Settle, ne-li větší. Ella Fitzgerald, přezdívána královna jazzu, a to zejména pro svou interpretační genialitu – měla nádhernou barvu hlasu, přesně frázovala, zpívala dokonale čisté tóny, měla precizní dikci a intonaci a skvělé improvizační schopnosti. „Nejlepší jazzová zpěvačka všech dob, vůbec nevím, co s tím budu dělat,“ uzavřela.Další kolo show Tvoje tvář má známý hlas nezapomeňte sledovat v sobotu 29. září od 20:15 na Nově.

 


 

Maci