DRUHÝ ZÁŘEZ: Tereza Mašková vyhrála 10. díl Tvojí tváře! Příští kolo zazpívá dokonalý song, podívejte se!

Zdroj: TV Nova

Agentka s povolením ukrást vaše srdce! Tak by se dal charakterizovat ohnivý a naprosto suveréní výstup Terezy Maškové. Zaslouženě vyhrála desátý díl Tvojí tváře! Zkouška ohněm ji čeká i za týden. Jaký song zazní?

tvoje tvář má známý hlas

Růžovka Tereza Mašková se v desátém díle Tvojí tváře převtělila ve vlasatou divu, která je známější spíš pod jménem Marika Gombitová. Slovenská zpěvačka a skladatelka, která nazpívala celkem 234 písní, mnohokrát bodovala v anketách popularity – Zlatý slavík, Slovenský slávik, Slávik nebo ceny OTO. Marika Gombitová je živým příkladem, že píseň se nemusí jen odzpívat, ale dá se i prožít. Je nazývána nekorunovanou královnou slovenské populární hudby a právem patří mezi nejvýraznější osobnosti slovenské kultury.

Takže bylo hned na začátku jasné, že s tímto interpretem a songem to Tereza nebude mít vůbec jednoduché! I přesto, že maskéři vítězku SuperStar proměnili do naprostého detailu v Mariku, odzpívat song už bylo jenom na Tereze. Něžné pohyby, procítěné vystoupení a co nejvíc se přiblížit originálu – o to se snažila, seč jí síly stačily! Mariku už zpívala v SuperStar, ale i přesto to byl skok do neznámých vod.

Maci