VIDEO: Kdo je pro ně v Tvojí tváři největší soupeř? Aneta Krejčíková a Jan Maxián v tom mají jasno!

Ve 4. řadě Tvojí tváře se proti sobě utká 8 soutěžících. Každý z nich se bude snažit vyhrát peníze pro nadaci, kterou si vybral. Koho považují Aneta Krejčíková a Jan Maxián za největšího soupeře? A čeho se nejvíce obávají?

Čtvrtá řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas už pomalu klepe na dveře. Jak je na těžký tříměsíční úkol připravena Aneta Krejčíková a Jan Maxián? „Já myslím, že nebudu připravena ani tak za měsíc, teda podle svého uvážení,“ prozradila své pocity Aneta Krejčíková. A k ní se přidal také Honza Maxián. „Já myslím, že na tento pořad nemůže být člověk nikdy připravený, takže co přijde, to přijde, a až potom začne člověk řešit, co s tím, je to takový hezký maraton," dodal.

18

GALERIE: Účastníci čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Jan Maxián

Hodnocení:

Co soutěžícím dělá největší problém? Je to text, tanec, herecké provední, nebo zpěv? „Mně dělá největší problém já a hlava,“ sdělila Aneta. Herečka se také rozpovídala o tom, kdo je pro ni největší soupeř. Více se dozvíte ve videu!

 

Čtvrtou řadu fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas si nenechte ujít na obrazovkách televize Nova už v sobotu 2. září ve 20:20 na Nově!

 

aso TV Nova