´Obrovský a hodně dolu visící koule!´ Robert Jašków promluvil na rovinu

Zdroj: TV Nova

V úterý a čtvrtek ho diváci televize Nova nenávidí, ale v sobotu ho milují. Robertova vystoupení lidi prostě baví a v Tváři budí naprosto odlišný dojem než jako doktor Leoš Mára v Ordinaci v růžové zahradě 2. Tuto sobotu bude lidi bavit jako divácky oblíbený Will Smith. Na to potřebuje ale jednu zvláštní věc!

tvoje tvář má známý hlas

V každé řadě Tváře je někdo, koho moderátor soutěže Ondřej Sokol nazval „likvidátorem“. „Obvykle je to muž, který s vylosovanou zpěvačkou provede něco, čemu se dá říkat umělecká poprava,“ smál se Sokol a vyjmenoval Mirka Etzlera, Tomáše Matonohu či v porotě sedícího Aleše Hámu. I aktuální řada svého likvidátora má - Roberta Jaškówa

V posledním díle mu zpěvačka, již měl interpretovat, sedla jako ulitá. Ztvárnil Božskou Florence, a dá se říct, že čím hůř Jašków zpíval, tím lépe ji napodobil. Důležitá ale byla i herecká část vystoupení, tedy výrazy. Povedlo se mu to báječně. Nyní ho čeká jeho první rapové číslo. „Tohle je noční můra – pohyb, výraz a rychlá písmenka. Neumím s tím moc zacházet. My jako běloši to nemůžeme pochopit,“ prozrazuje divácký miláček.

Musel pořádně zabrat na tréninku. Protože Will ze sebe chrlí slovo za slovem jak největší pán. „Budu to muset nějakým způsobem pojmout a přiblížit se mu, není to legrace,“ pravil vyděšeně Bob. „Dostal jsem jednu specifickou radu: Mít obrovský a hodně dolu visící koule,“ vyhrkl. Během rozhovoru nezapomněl zmínit i svého kolegu, který ho při rozhovoru vyrušil: „Révai je primitiv, ale mám ho rád!“Bob je prostě pořádný frajer, jak si poradí s Fresh Princem z Bel Air? To můžete zjistit již tuto sobotu 6. října od 20:15 na Nově.


Maci