Znamenité finále Tvojí tváře: Souboj o výhru, duety, vtipné okamžiky a ohromné překvapení!

Je to tu! Už dnes večer nás čeká znamenité finále show Tvoje tvář má známý hlas! Na zářný závěrečný díl čtvrté řady jen tak nezapomenete, a takhle bude probíhat!

tvoje tvář má známý hlas

 

Všichni soutěžící za dobu vysílání show Tvoje tvář má známý hlas ušli velký kus cesty. I přes náročné tréninky a nervozitu, bylo při vystoupeních vždy vidět, jak si je účastníci opravdu užívají. Každé číslo bylo něčím výjimečné, každý účinkující dokázal dojmout, rozesmát i ohromit.Ve čtvrté řadě jsme zažili převtělení mužů do žen i žen do mužů, nečekané duety, pozoruhodnou proměnu do slavného němého herce, vášnivé polibky na jedoucím vlaku a další nezapomenutelné momenty. Osm účastníků ze sebe vydalo vše, vítěz může být ale jenom jeden. Kdo vybojuje velkou výhru pro charitativní účely, to teprve zjistíme.Právě dnes večer vzejde vítěz čtvrté řady Tvojí tváře. A bude se na co koukat! O vítězství se utkají čtyři finalisté: Jitka Boho, Jan Kopečný, Aneta Krejčíková a Berenika Kohoutová, která se ve finále představí jako frontman skupiny The Prodigy.Navíc se můžeme těšit i na tři speciální nesoutěžní čísla. Chybět nebudou ani duety Leony Machálkové s Janem Maxiánem a Tomáše Matonohy s Daliborem Gondíkem, ale také speciální číslo, ve kterém se představí vítězové tří předešlých řad, a to Hana Holišová, Jan Cina a Táňa Vilhelmová! A čeká vás také jedno velké překvapení na závěr.
O tom, kdo se stane absolutním vítězem, rozhodne i známá herečka, která se coby soutěžící v Tvojí tváři už také objevila. O koho půjde? Ve třetí řadě dokonce bojovala o vítězstvíNa jaké další proměny se můžete těšit? Jaké songy zazněly? To se dozvíte ZDE:


NEPŘEHLÉDNĚTE:

  

Maci/nova.cz