TO BYLA SHOW: V Tvojí tváři proběhly velké návraty z předchozích řad!

Šestý díl Tvojí tváře byl napěchovaný pozoruhodnými momenty! Třeba z Evy Burešové a Jitky Boho se vám mohlo orosit čelo, Patrik Děrgel se stal ženou s výpomocí Ondřeje Rumla a hostem byla světová topmodelka!

tvoje tvář má známý hlas

Čas plyne jako voda a už je tady šestý díl neobyčejné show Tvoje tvář má známý hlas, který bude opravdu stát za to! Chybět samozřejmě nebude osm vystoupení, bezkonkurenční proměny a vtípky, o které nebude nouze.

Můžete se těšit na Evu Burešovou jako raperku Iggy Azaleu s písničkou Black Widow. Jelikož se jedná o duet, na pomoc přijde úchvatná Jitka Boho. Spolu vytvoří smrtící dvojku, která krade srdce všem mužům. Více o jejich proměně najdete ZDE!

Samozřejmě nebudou chybět vystoupení i dalších soutěžících. Vojta Drahokoupil se promění ve zpěváka Justina Timberlaka a protančí jedny střevíce, Jitka Schneiderová bude naopak pořádný punker Mick Jones ze skupiny The Clash a Robert Jašków ztvární Willa Smitha. Na jaké další proměny se můžete těšit a jaké písně zazní, čtěte ZDE!

Součástí show budou i hvězdní hosté. Tvář dnešní hostující porotkyně byla na titulní straně časopisů Vogue, Elle, Marie Claire a Glamouru. Byla tváří kampaní například pro značky Karl Lagerfeld, Donna Karan či Hermés. Založila nadaci, která pomáhá opuštěným dětem. Jedná se o jedinečnou Terezu Maxovou.

Tento díl bude pořádně speciální pro Patrika Děrgela. Ten totiž ztvární českou hudební ikonu Hanu Hegerovou. Nebude na to sám, přijde mu na pomoc Ondřej Ruml, který ztvární Waldemara Matušku. Snad to kluci pojmou s grácií a neudělají si z toho legraci. Patrik by si měl navíc krýt záda, jelikož proměnu v Hanu Hegerovou má doživotně rezervovanou Petr Rychlý!


Tak to nezapomeňte sledovat v sobotu 6. října od 20:15 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Maci