DIVOKÉ VYSTOUPENÍ: Sexy Eva Burešová utírala svoji rtěnku ze rtů Milana Peroutky! To byla síla

Bývalý účastník Tvojí tváře Milan Peroutka a současná hvězda této zábavné show Eva Burešová spojili síly a v osmém kole vystoupili společně jako Luis Fonsi a Demi Lovato. Předvedli neskutečně svůdnou show plnou doteků a polibků. Milan pak chodil v zákulisí s rtěnkou na rtech, aniž by si toho všimnul!

tvoje tvář má známý hlas

Stvořitel nesmrtelného Despacita a držitel tří latinských Grammy Luis Fonsi vydal před rokem ve spolupráci s multiplatinovou písničkářkou nominovanou na Grammy Demi Lovato singl Échame La Culpa. Ten je fúzí dvou úžasných a nezaměnitelných hlasů, které doprovází karibské rytmy smíchané s moderním popem. Tento letní hit si spolu střihli právě dva velcí kamarádi z Tváře. Eva zpívala anglicky a Milan musel oprášit španělštinu.

„Vystupování s Evou bylo skvělým zážitkem. Moc jsme si to užili, byli jsme na sebe napojeni energií, “ přibližuje frontman kapely Perutě. „Byli jsme v neskutečné symbióze,“ doplnila ho Eva, která zatím vede průběžné hodnocení.


Chytlavou melodii doplňuje videoklip, ve kterém diváci mohli sledovat Evu jako Demi, jak se připravuje na návštěvu klubu. Vše je prokládáno svůdnými tanečními choreografiemi. Nestyděli se náhodou před sebou kamarádi, kteří se znají přes deset let? „Ani nevíme, jak to vypadalo. Byli jsme v hrozném zápalu a opojení,“ říká charismatická zpěvačka.

Pak pohlédla svému parťákovi do tváře. „A Milanovi to takhle hrozně sluší. I s tou červenou rtěnkou na puse,“ řekla. To hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nečekala. „Fakt to tam mám, vždyť tady s tím chodím,“ vypravil ze sebe vyděšeně a hned to Evě vrátil. „Evička by takhle oděná měla chodit pořád, myslím, že je to taková její nedbalá elegance,“ uzavřel.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!
 

Maci