ODHALENÍ PROMĚNY: Z Vojty D je postrach všech pařeb. Tahle mánička s rovnátky je dokonalá! FOTO

Aktualizováno 9.11. 2018 09:52
Odhalení proměny Vojty Drahokoupila - 2
Zdroj: TV Nova

V sobotu večer televize Nova odvysílá už jedenáctý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna zpěváka Vojty D. Z hezouna s jemnými rysy bude alter ego Katty Perry. Jak bude vypadat? Podívejte se!

tvoje tvář má známý hlas

V sobotu večer čeká na diváky televize Nova jedenáctá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě osmi hudebních čísel je tento díl zásadní i v rámci celé řady. Diváci se totiž dozvědí, která čtveřice soutěžících postoupí do finále!

O dokonalé ztvárnění své postavy se postará i muzikant Vojta Drahokoupil. Ten se za pomoci maskérů převtělí do jedné z nejúspěšnějších světových zpěvaček Katy Perry. A proměna bude opravdu dokonalá! „Užil jsem si to maximálně, myslím, že takové vystoupení bych chtěl zažít častěji, protože to je zážitek se vším všudy. Tedy až na ty rovnátka, mít je v puse bylo zkrátka hrozné,“ prozradil Vojta Drahokoupil.

Kromě Vojty Drahokoupila diváci uvidí Jitku Schneiderovou, Jana Révaie, Roberta Jaškówa, Michaelu Badinkovou, Evu Burešovou, Terezu Maškovou a Patrika Děrgela, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:15 na Nově!


Maci