SBOHEM! Tvoje tvář dva roky úspěšně bavila diváky. Jaká byla? A co bude dál?

Tvoje tvář má známý hlas - 11. epizoda druhé série
Zdroj: TV Nova

Čtvrtá řada soutěže Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Show, která divákům ukázala, že české celebrity leckdy umí mnohem víc, než by se od nich očekávalo, dospěla ke svému konci.

tvoje tvář má známý hlas

V březnu roku 2016 byla uvedena první řady show Tvoje tvář má známý hlas a diváci si ji okamžitě zamilovali. Profesionální zpěváci, ale i další osobnosti českého showbusinessu se poprvé ukázali jako opravdové hvězdy světové hudební scény. Porotu tenkrát nejvíce ohromila herečka Hana Holišová a stala se vítězkou. 

 

Po diváckém úspěchu první řady na sebe druhá nenechala dlouho čekat a představila se v témže roce v měsící září. Iva Pazderková, která se v první řadě umístila na čtvrtém místě, tentokrát usedla na místo porotkyně. Výhercem 150 000 korun se stal Jan Cina a věnoval je mobilní hospici Ondrášek. Ostatně, to také k Tvoji tváři patří, všichni výherce své odměny věnují na rozličné charitativní projekty a pomáhají tak potřebným.

A protože sledovanost pořadu s druhou řadou ještě vzrostla, třetí série úchvatných vystoupení vtrhla na televizní obrazovky v únoru roku 2017. Do finále se probojoval Milan Peroutka, Markéta Konvičková, Martha Issová a Tatiana Vilhelmová. A právě poslední zmíněná se stala vítězkou.

 

Ani čtvrtá řada nenechala diváky chladnými. Ivu Pazderkovou v porotě nahradil účastník třetí řady Aleš Háma a mezi účinkujícími se objevili například Jitka Boho, Leona Machálková, Jan Kopečný, nebo třeba Berenika Kohoutová. Ta svými úžasnými výkony všem vyrazila dech a zvítězila. 

 

Soutěžící čtvrté řady teď tak čeká velký odpočinek, kostýmy se uklidí, masky se archivují a emoce se uklidní. Doufáme, že jste si všechna vystoupení užili stejně jako my a za celý tým pořadu Tvoje tvář má známý hlas vám srdečně děkujeme za přízeň!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ finále Tvojí tváře: Divoké speciální číslo, ohromující Susan Boyle i pohádková Ariana Grande!

ZKROCENÍ REBELKY: Berenika Kohoutová vyhrála finále Tváře. Jak se zachovala na podiu, to vám vžene slzy do očí

Maskéři nenechali nic náhodě: Která proměna velkého finále Tvojí tváře vás fascinovala nejvíce? HLASUJTE!

PJ