VÝZVA pro fanoušky Tvojí tváře: Jakub Kohák prosí o pomoc! Za odměnu se vaše jméno objeví ve vysílání

Tvoje tvář má známý hlas - Jakub Kohák
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář má známý hlas - Jakub Kohák

Opět se můžete stát součástí show Tvoje tvář má známý hlas. Stačí, když se zúčastníte nové výzvy. Pokud vše dobře dopadne, může se vaše jméno objevit přímo ve vysílání.

Jakub Kohák je samozvaným předsedou poroty show Tvoje tvář má známý hlas. V každém díle ho tedy můžete spatřit za porotcovským stolem, ze kterého nekompromisně hodnotí výkony soutěžících. Aby ale vše patřičně okořenil, nezapomene se v každém díle ukázat s nějakým originálním módním doplňkem.

 

Už v předchozích dílech vyhlásil Jakub Kohák výzvu, ve které prosil diváky, aby mu posílali své brýle, které mají nějaký příběh. Nyní vymyslel výzvu novou, která se týká hodinek. "Přátelé, byly to pokrývky hlavy, byly to brýle, teďka jsem se rozhodl, děti moje, tentokrát to budou hodinky. Podívejte, ruka je prázdná. Já vás žádám, děti, lepte doma výtvory, čekám na ně. Pokud si nejste jistí a nechcete si ulepit ručičky, zkuste šáhnout tatínkovi do šuplíku… Ty hodinky se mohou jmenovat takhle: Vacheron Constantin nebo Patek Philippe a tak dále… Prostě čekám na to, těším se na vaše hodinky," prosí Jakub diváky.

Jestli tedy máte doma nějaké originální hodinky, které mají zároveň i svůj příběh, neváhejte a zašlete je na adresu Kříženeckého náměstí 1078/5, 152 00, Praha 5 a na obálku napište heslo Tvoje tvář má známý hlas. Přiložte k nim i jejich příběh, odkud jsou a jaké na ně máte vzpomínky. Určitě neváhejte a posílejte! Vaše jméno, hodinky i příběh se mohou objevit v show Tvoje tvář má známý hlas.

 

153

GALERIE: 1. díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas - 1. díl - 7

Hodnocení:

Zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas nezapomeňte sledovat každou sobotu ve 20:15 na TV Nova.

TV Nova