NOVINKA v Tvojí tváři: Soutěžící bude trénovat nový kouč! Slavný herec v nové roli vás dostane

Markéta Procházková
Zdroj: TV Nova

Další řada zábavné show Tvoje tvář má známý hlas pro diváky přichystala mnoho změn. Kromě nového člena poroty čeká na soutěžící i nový dramatický kouč. Kdo se této role ujme?

Nová řada Tvojí tváře startuje už na podzim. Bude plná změn! Čekají nás noví soutěžící, nový člen poroty a také nový dramatický kouč!

 

Bude jím slavný český herec, komik a moderátor, který svůj um předvedl už v minulé řadě soutěže. Vidět jste ho mohli například v rolích Shirley Bassey, Věry Špinarové, Alphavillea, Joe Cockera, Lennyho Kravitze nebo Waldemara Matušky. Zahrál si také Ozzáka v seriálu Comeback.


Osazenstvo 4. řady Tváře je kompletní: Kromě Tomáše Matonohy okouzlí diváky i člen skupiny Nightwork!


Comeback - Ozzák
Jak už jistě tušíte, jde o talentovaného Martina Dejdara. Ten si sovu roli dramatického kouče jistě vychutná a nejen soutěžící, ale i diváci doma u televizních obrazovek, si s ním užijí mnoho zábavy!


VELKÁ ZMĚNA: Porota Tvojí tváře jde do 4. řady v novém složení! Kdo bude ten uprostřed?


 
Hlasovou poradkyní bude i nadále Linda Finková a taneční choreografie si vezmou na starost opět zkušení tanečníci Angeé a Yemi A.D. Nemění se ani moderátor, kterým je po všechny čtyři řady Ondřej Sokol.

114

GALERIE: Martin Dejdar

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Martin Dejdar a Karel Gott jako Karel Gott a Alphaville

Hodnocení:

Na fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas se můžete těšit už v sobotu 2. září. Bude jedním z hlavních taháků podzimní sezony televize Nova.

TV Nova