Dalibor Gondík se dočkal: S písní U2 vyhrál 10. díl Tvojí tváře! Příště z něj bude kyprá americká star. Jaký song zazní?

Dalibor Gondík jako Bono Vox - U2: Where The Streets Have No Name
Zdroj: TV Nova

Vítězem desátého dílu populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas se stal moderátor Dalibor Gondík, který se proměnil v irského zpěváka Bona z U2. Jeho vystoupení bylo tak úchvatné a procítěné, že uchvátilo celou porotu a vystupující!

tvoje tvář má známý hlas

Dalibor Gondík se v desátém díle Tvojí tváře převtělil do Paula Davida Hewsona, známějším pod přezdívkou Bono, který je autorem většiny textů písní skupiny U2, jež jsou často postaveny na politických, sociálních či náboženských tématech.

Bylo tedy hned na začátku jasné, že s tímto songem to oblíbený moderátor nebude mít vůbec jednoduché. I přesto, že ho maskéři proměnili do naprostého detailu ve frontmana U2, odzpívat jeho protestsong už bylo jenom a jenom na Daliborovi. Totožný úsměv, procítěné vystoupení a co nejvíc se přiblížit originálu – o to se snažil, seč mu síly stačily!

Starší ze sourozenců Gondíkových si během celého týdne dal opravdu záležet a jeho vystoupení se povedlo dokonale. Na konci to vše vyšperkoval něžnou a upřímnou zpovědí, kterými je Bono Vox proslulý a přidal už tak silné písni dojemné poselství. To nezapomněl kvitovat s povděkem předseda Kohák. „Dádo, člověče to je tvoje parketa. Jenom ty jako U2 a samozřejmě Nohavica umíte vyprodávat stadiony. Parádní jízda, tvoje nejlepší vystoupení!“

Na sympatickém Daliborovi, který se dočkal konečně prvního vítězství, bylo vidět, že problémy s nervozitou s každým dílem ustupují. Přesto ho během nácviku mírně přepadla panika. „Myslel jsem, že tomu dávám dostatek, ale bylo mi řečeno, ať se nebojím přidat. Tak jsem přidal, ale strachoval jsem se o hlasivky,“ řekl. Obavy však byly naprosto zbytečné. Dalibor i Bono na konci vystoupení sklidili obrovský potlesk. „Všechno bylo povedené, Dalibora znám a mám ho velmi rád. Máte identický úsměv, nejpřesnější proměna,“ pochválila skvělou práci maskéru hostující porotkyně Jana.

Pokračování na další straně...

Maci/nova.cz