Poznáte herečku, která se vydává za Daenerys Targaryen? Nápověda: Účinkuje nyní v Tvojí tváři

Publikováno 14. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Žádné barvení vlasů, stříhání ani jiné experimentování se vzhledem! To jsou drsné zákazy, které má Eva Burešová ve smlouvách. I proto jí soutěž Tvoje tvář má známý hlas plní sen a Eva si bez výčitek může vyzkoušet všechny vlasové kreace.

tvoje tvář má známý hlas

Už dávno neplatí, že růžové vlasy nosí mezi slavnými ženami jenom zpěvačka Pink. Ta si naopak dává od této výrazné barvy pauzu a přenechává ji ostatním. V českém showbyznysu si růžovou barvu užívá vítězka SuperStar Tereza Mašková nebo vítězka Souboje coverů - zpěvačka Mariana Prachařová. Existují ženy, které by si výraznou barvu vlasů přály, ale kvůli pracovním závazkům si ji nemůžou dovolit.

Řeč je o herečce Evě Burešové, která módní inspiraci hledá u zahraničních hvězd jako jsou Beyoncé, Rihanna nebo Zendaya. Jejím největším snem jsou křiklavě červené nebo růžové vlasy. Nyní si ale vylosovala Renée Zellweger, a tak ji opět čeká blond paruka.

„Blonďatá se mi moc líbí díky seriálu Hra o trůny, tam jsem se přesvědčila, že být blondýnka s tmavým obočím nevypadá tak strašně,“ opěvuje Eva slavnou krásku Daenerys Targaryen. Zároveň však dodala, že už dlouho chce vyzkoušet aktuální trend – růžové a červené odstíny. „To byl vždycky můj sen! Třeba si jednou vylosuju proměnu v Cher,“ prozradila.Jak to bude Evě slušet v muzikálu Chicago? To se můžete přesvědčit již tuto sobotu 15. září 2018 od 20:15 na Nově.

Maci