Tajemná Aneta Krejčíková: Focení charitativního kalendáře i natáčení vraždy! A tohle jste o finalistce Tvojí tváře věděli?

Aneta Krejčíková a Marie Doležalová - 2
Zdroj: Herminapress.cz

Blonďatá finalistka show Tvoje tvář má známý hlas má svoji kariéru solidně rozjetou. Kráska mnoha talentů však skrývá i mnoho překvapení! Věděli jste například, že...?

tvoje tvář má známý hlas

Aneta Krejčíková je stálicí seriálu Ulice, ke všemu zpívá a tancuje. Je to žena mnoha tváří i talentů. Je tedy jasné, že i když začala studovat střední odbornou školu umění a managementu, nakonec skončila na Pražské konzervatoři. V hudebně dramatickém oboru se našla. Hlavně však rozvíjí herecký talent, což se jí daří dokonale.


Co jste o Anetě Krejčíkové možná nevěděli?


1) Je stálicí české televizní scény
Televizní diváci ji znají především jako Gábinu Pumrovou ze seriálu TV Nova Ulice, kde hraje již od začátku jejího vysílání – tedy od roku 2005 až do dnešního dne. Málokdo věděl, že od castingu se zná s Milanem Peroutkou, ten to propálil během natáčení show Nova Taxi. Na to se podívejte ZDE!2) Dostala pomoc „shůry“
K herectví jí dopomohla bývalá dětská herečka Monika Kvasničková, která ji doporučila do herecké agentury a právě tam dostala první nabídky na návštěvy konkurzů.


3) Je promovaná inženýrka

Již od malička ráda zpívala, tancovala a jejím velkým snem bylo stát se herečkou, a tak leckoho možná nepřekvapí, že v současnosti studuje Pražskou konzervatoř – obor hudebně dramatický. Na konzervatoř ale před pár lety přestoupila ze Soukromé střední odborné školy umění a manegementu


4) Pánové, tady je obsazeno!

Sexy blondýnka už je dlouhou dobu zasnoubená a vypadá to, že její vztah dopadne jako v pohádce. Už požádání o ruku bylo velmi romantické! Aneta Krejčíková se šla uklonit po odehrání představení v divadle a její přítel před celým publikem poklekl, vyndal prstýnek a čekal na Anetinu reakci. Ta řekla samozřejmě ano. Takže její obdivovatelé mají smůlu.


5) Miluje prkna, která znamenají svět!
Kromě televize se pohybuje i v divadle. Aktuálně hraje v těchto inscenacích v Divadle Na Fidlovačce: Sen noci svatojánské, pět ve stejných šatech, Sugar (někdo to rád horké), Magor, Eva tropí hlouposti a Famílie.


6) Nebojí se

Ve filmech ráda vystavuje své křivky, což s nadšením kvituje pánské publikum. Její vnady jsou vděčným objektem filmařů, zvlášť, když se je nebojí ukázat. Podívat se můžete ve filmech jako jsou Modelky s.r.o, Poupata, Všiváci…

 

Maci/nova.cz