NADŠENÍ I OBAVY: Eva Burešová otevřeně promluvila o účinkování v Tvojí tváři. Chce být chlap!

Eva Burešová
Zdroj: Instagram

Krásná Eva Burešová to v životě neměla snadné. Musela se vypořádat sama se sebou, začít se mít ráda a vážit si sebe a do toho ji zklamal její osudový muž. Všechny útrapy jí pomáhá překonat její syn Nathaniel, ale také práce, které má nad hlavu. Jak se těší na účast v Tvojí tváři?

Eva je velmi talentováná a půvabná zpěvačka a herečka. Má za sebou studium na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Předmětem jejího studia je zpěv a muzikálové herectví. Zahrála si například v seriálu Gympl s (r)učením omezeným nebo v pár hudebních videoklipech. Eva se věnuje i divadlu. Hrála tak v divadle Broadway ve hře Janka Ledeckého Hamlet roli Ofélie. Zahrála si i v Divadle Karlín v muzikálu Jesus Christ Superstar a detektivní hře Vraždy za oponou

Jaký je váš aktuální pocit z toho, že jste součástí show Tvoje tvář má známý hlas?
Naprosto skvělý, protože si myslím, že každý z nás je vlastně herec, takže hrát si na někoho jiného je vlastně super.

Když vám volala produkce a přišla nabídka, jaký jste měla úplně první pocit?
Určitě tam zavládl strach, protože jsme na to všichni koukali. Řada lidí z předešlých řad jsou moji přátelé, takže vím, co to obnáší. A trochu se bojím, že si vylosuju interpreta, kterého třeba úplně nezvládnu. Ale určitě se těším.

Určitě jste sledovala předešlé řady. Co se vám na nich hlavně líbilo?
Hlavně to, jak se s tím prali. Protože spousta z těch proměn byla opravdu těžká. Byla to obrovská výzva. A teď se těším na to, jak se budu prát já.

Jako zkušená herečka a zpěvačka máte zkušenosti s tím, že se snoubí tanec se zpěvem, ale nebojíte se přece jenom trochu toho tady ve Tváři?
Trochu se toho obávám, protože na divadle se malá chyba dá trochu přejít nebo zakrýt a divák vám to odpustí. Kdežto tady je to tak, že každý si to může pustit kdykoliv znovu. Takže z toho mám trochu obavy, ale prostě se to musí brát jako show. A když tak se zkrátka ukáže, že jsme taky jenom lidi.

Co když si vylosujete celosvětově známé pěvecké ikony?
To je právě můj strašák. Protože například zpívat písničky Beyoncé a zpívat jako Beyoncé je obrovský rozdíl. U chlapů se toho zase tak nebojím, protože tam se dá řada věcí odpustit, jelikož jsem prostě žena!

Stala jste se maminkou. Váhala jste, když nabídka přišla, právě z těchto důvodů?
Samozřejmě, to rozhodování bylo velmi těžké. Řešila jsem to s rodinou, která mi bude pomáhat. Hlavně mě v tom hodně podporují. Celou mou rodinu Tvář hodně baví. Nebyl v ní nikdo, kdo by mi řekl: nechoď do toho. Počítám s tím, že po natáčení si vezmu měsíc volno a někam se synem pojedeme.


Tvoje tvář má známý hlas se na obrazovky televize Nova vrací v sobotu 1. září od 20:20.

 

Maci