Zpověď po konci Tváře: Hrábnul jsem si na dno! svěřil se Ondřej Sokol. Co pro něj bylo úplně nejtěžší?

Jaké pocity prožíval moderátor Tvojí tváře Ondřej Sokol po konci celé show? A jak by zhodnotil všechny čtyři řady? Podívejte se na jeho upřímnou zpověď!

tvoje tvář má známý hlas

Show Tvoje tvář má známý hlas úspěšně dva roky bavila diváky. Čtvrtá řada došla svému konci a téměř všichni účinkující se v rozhovorech svěřili, že se jim bude po pořadu stýskat. Výjimkou nebyl ani moderátor Ondřej Sokol. Jak zhodnotil všechny řady a co si myslí o vítězství Bereniky Kohoutové? „Ve mně se teď mísí tolik emocí, že asi bude nějakou dobu trvat, než to všechno zpracuju, ale určitě mi celej tenhle kolotoč bude chybět,“ prohlásil Ondřej krátce po finále soutěže.

Ondřej Soukup moderoval všechny řady Tvojí tváře, která byla podle něj ta nejsilnější? „To jde těžko říct, ale asi ta první řada. To byl takovej šok, nikdo z nás nečekal, že to bude takhle dobrý a byli jsme z toho naprosto nadšení,“ vzpomínal.

A těšil se Ondřej Sokol na velkou oslavu po konci Tváře? „Já tady na ty oslavy nikdy nezůstávám. Ja vždycky přijdu až ráno a zametám lidi.“

 

Má Ondřej Sokol po konci Tváře nějaký čas navíc? A proč  si hrábnul až na úplné dno? Nejen to se dozvíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

PJ