Moderátorka Lucie Borhyová je dokonalá i jako zpěvačka. Podívejte se na její nejslavnější vystoupení

Zdroj: TV Nova

Že jsou Česky jedny z nejkrásnějších žen na světě, potvrzuje i moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová. Smyslná kráska má na kontě mnoho pracovních úspěchů. Vzpomínáte si například na její hudební vystoupení na počátku milénia? Zaplaví vás vlna nostalgie...

tvoje tvář má známý hlas

Lucie Borhyová je prototypem krásné, živočišné, sexy ženy, a to nejen na televizní obrazovce, ale i při osobním setkání. Na první pohled zaujme krásnou tváří, smyslnými rty a zářivým úsměvem.

Po barrandovských studiích, kde Televize Nova sídlí, se pohybuje již od roku 1997. Začínala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství. V moderátorském křesle, po boku Reynoldse Korantenga, oslaví druhé kulaté výročí. Za dlouhých dvacet let si vyzkoušela moderování Víkendu nebo odpoledních Televizních novin. Účastnila si i mnoha nováckých estrád.

Zahrála si v seriálu Ulice nebo v Comebacku. Za svoji kariéru získala mnoho diváckých a televizních ocenění. Nyní si do životopisu může připsat účinkování v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. V minulém ročníku tam zavítala jako porotkyně, ale tentokrát bude i vystupovat. Společně s Ondřejem Sokolem ztvární duo Karel Vágner – Hana Zagorová. A Lucka bude úplně poprvé v roli muže!

Diváci se nyní mohou v předstihu podívat nejen jak bude Lucka vypadat, ale i jak umí zpívat! Několikrát svůj hlas předvedla v hudebních pořadech na obrazovkách televize Nova. Zazpívala si v DO-RE-MI, Silvestrovském speciálu, HOGO FOGO, Všude samá devítka nebo Hvězda ke hvězdě sedá. Dokonce měla i duet se svým parťákem Reyem!

Jak bude vystoupení Lucky Borhyové a Ondřeje Sokola vypadat? To můžete zjistit již tuto sobotu 13. října od 20:15 na Nově v show Tvoje tvář má známý hlas.
 

Maci