BLÁZNIVÁ NABÍDKA: Ondřej Sokol by měl moderovat Televizní noviny s Lucií Borhyovou

Sedmý díl show Tvoje tvář má známý hlas bude opět výjimečný, ale tentokrát nejenom kvůli famózním vystoupením účinkujících, ale i kvůli čtvrté porotkyni, Lucii Borhyové. A dokonce si střihne úvodní číslo s Ondrou Sokolem!

tvoje tvář má známý hlas

Hana Zagorová a Karel Vágner, to je dvojice, do které se dnes večer právě Lucie Borhyová a Ondra Sokol přemění. Ale jejich role budou trošku prohozené. Výsledek, který uvidíte už dnes večer, bude bezpochyby fantastický. V reálu se ale Ondra s Luckou dodnes nepotkali na jediném tréninku!

Jindy suverénní Ondra Sokol, kterému v podstatě nikdy nedochází slova, je z vystoupení po boku Lucky Borhyové evidentně opravdu nervózni! Ani Lucie to ale nebere na lehkou váhu. Nechala si dokonce radit od těch, kteří už s vystupováním v Tvojí Tváři mají zkušenosti.

Vždycky vtipný Ondra si už dlouho pohrává s myšlenkou usednout vedle Lucky za moderátorský pult a vyměnit tak Reye Korantenga. „Mně Lucie říkala, že bychom to mohli zkusit, že ona by chtěla toho kníra a já bych měl to oblečení, což se mi moc nechce. Musíme to ještě doladit,“ říká Ondra.

„Tak silvestrovské Televizní noviny proč ne, ale Reye bych nikdy nevyměnila. Ani za Ondru a to ho mám rada,“ prozradila Lucka.


Ondra tak bude muset zůstat na svém místě a večer se nejenom na něj a na Lucii Borhyovou můžete těšit hned po Televizních novinách v show Tvoje tvář má známý hlas.


Maci