VIDEO: Peroutka, Mišík a jejich parádní fórky. Milan si před kamerou sundal nejen zuby...

Zdroj: TV Nova

Tohle se povedlo! Backstreet boys se vrátili a s povedeným číslem odstartovali první díl Tvojí tváře! Jak zvládli nacvičit tak složité vystoupení? Nebudete se stačit divit!

To nejlepší ze všech tří řad - takhle uvedl Ondra číslo pětice bývalých soutěžících, kteří ztvárnili Backstreet Boys. Jak probíhaly přípravy pro Davida Gránského, Adama Mišíka, Milana Peroutku, Ondřeje Rumla a Aničku Slováčkovou? "My jsme se sešli až dneska a zkusili jsme si to na první dobrou, jestli to vyjde, jinak jsme se učili každý sám," okomentovali přípravu.

Následně z nich vylezlo, že si dělají legraci a že celý nácvik probíhal celý týden, kde se všichni sešli u Yemiho, aby ladili veškeré detaily. To ale nebyl jediný fórek, který během rozhovoru reportérce provedli. Vylezlo z nich také to, že takový Adam Mišík měl velké problémy s rozeznáváním stran. Zatímco Adam pečlivě vysvětloval, jak se projevuje jeho problém, Milan Peroutka si odstraňoval umělé nehty, které byly součástí vystoupení.

 

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE

A to zdaleka nebylo vše. Na závěr celého rozhovoru Anička zjistila, že zapomněla otázku, na kterou se jí reportérka zeptala, a aby toho nebylo málo, tak si Milan na kameru sundal nejen již zmíněné umělé nehty, ale také zuby! Podívejte se na celý vtipný rozhovor, který vás jistě pobaví a zvedne náladu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

soltes