ANKETA napříč všemi řadami Tváře: Kdo ztvárnil popovou princeznu Christinu Aguileru nejlépe? HLASUJTE!

Zdroj: TV Nova

Pět sérií a hned šest soutěžících, kteří předvedli sexy popovou divu Christinu Aguileru. Kdo byl nejlepší? Anna Fialová, Markéta Procházková, Markéta Konvičková, Aneta Krejčíková, nebo Michaela Badinková? Podívejte se na videa a rozhodněte sami!

tvoje tvář má známý hlas

Anna Fialová
Mladá herečka byla objevem první řady. V té době byla známá z malých filmových a televizních rolí, ale její čas přišel až v Tvojí tváři. Ve třetím kole se předvedla jako dračice Aguilera s hitem Candyman. A možná tuto proměnu si u ní diváci pamatují nejvíce. Dokonce takto vystoupila i na živém koncertě Tvojí tváře minulý rok.


Markéta Procházková
Zpěvačka a herečka, která se poprvé představila masám televizních diváků, vystoupení romantické písně z dílny americké zpěvačky Christiny Aguilery neskutečně prožívala. Tklivá melodie smutné písničky Hurt tehdy poslala do kolen Janka Ledeckého.


Markéta Konvičková
Markéta to s písničkou Show Me How You Burlesque měla náročné! Už během nácviku zjistila, že to vůbec nebude jednoduché – odtančit choreografii na vysokých podpatcích na baru, kde to klouzalo, jí dalo hodně zabrat. Celkovou vizáž a lá Christina Aguilera si tak neužila. Takže si Markétu Konvičkovou v těchto sexy šatičkách dobře zapamatujte, takhle ji totiž jen tak někde neuvidíte!


Aneta Krejčíková
Píseň Tough Lover od Christiny Aguilery jste mohli slyšet ve filmu Variéte. A jelikož se jedná o kabaretní číslo, tak musela Aneta do sexy kostýmku. Její show ocenili hlavně pánové v porotě a skončila na druhém místě.


Eva Burešová
Píseň hudebně inspirována Guns N' Roses kombinuje R&B a Rock. Christina v textu, který celý napsala sama, děkuje muži svého života za to, že se k ní choval špatně. To pro Evu, která za poslední půl rok zažila zklamání s osudovou láskou, byla velká vzpruha.


Michaela Badinková
Zatím poslední Christina byla tou nejúspěšnější. Oproti předchozím slečnám je Míša přeci jenom ze starší generace, ale i tak to svým mladším kolegyním natřela na plné čáře. Její Say something bylo neskutečně procítěné a srdcervoucí. Píseň jí zajistila výhru v celé soutěži.


BONUS:
Anna Slováčková, Markéta Procházková a Anna Fialová
Speciální číslo bývalých účastnic v sedmém díle čtvrté řady taky zahrnovalo Christinu Aguileru, ale také Pink a Lil Kim. Společně ztvárnili hit Lady Marmalade. Aguileru si znova střihla Markéta Procházková.

Anketa

Kdo nejlíp ztvárnil Christinu Aguileru?

Hlasovalo 2454 lidí.

 
 

Maci