ANKETA: Kdo předvedl Michaela Jacksona v Tvojí tváři nejlépe? ROZHODNĚTE!

Pět sérií a šest soutěžících, kteří předvedli krále popu Michaela Jacksona. Kdo byl nejlepší? Milan Peroutka, Hana Holišová, Roman Vojtek, Tatiana Vilhelmová, Jan Kopečný nebo nově Eva Burešová? Podívejte se na videa a rozhodněte sami!

tvoje tvář má známý hlas

Vítězka vůbec první série pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas, herečka a zpěvačka Hana Holišová, se ukázala v mnoha podobách. Zkusila si roli Katy Perry, Beyoncé či krále popu s písní Thriller. Jak se vám líbí její verze Michaela Jacksona?


Ve druhé sérii si herec Roman Vojtek si zkusil roli zpěvačky Shakiry, Heleny Vondráčkové nebo zpěváka Bon Joviho. S písní "Smooth Criminal" od Michaela Jacksna skončil na třetím místě. Kam byste ho umístili vy?

Nejmenší soutěžící Tatiana Vilhelmová se ve třetí sérii show Tvoje tvář má známý hlas představila jako malý Michael Jackson. Nejen že odstartovala tuto epizodu, ale také se se svým vystoupením vyšplhala na první příčku a vyhrála druhý díl!

Herec a zpěvák Milan Peroutka, známý například z Ordinace v Růžové zahradě 2, si v show vyzkoušel roli Eda Sheerena, Petra Muka či Amy Winehouse. Se singlem "Black or White" od krále popu se dostal na druhé místo.

Čtvrté místo získal herec a zpěvák Jan Kopečný v předposlední řadě Tvojí tváře s písní "Billie Jean". Kromě toho se ukázal jako John Newman, Jason Derulo, Pink či Bruno Mars.

A jako poslední se představila Eva Burešová v aktuální páté sérii s písní Dirty Diana. S písní se umístila na třetím místě za bezkonkurenčním Bobem Jaškówem. Co na to říkáte vy?

Anketa

Který soutěžící ztvárnil Michaela Jacksona nejlíp?

Hlasovalo 11817 lidí.


NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

  

Maci