ANKETA: Ondra Sokol vybral pro každého účastníka dárek na rozloučenou. Který se vám líbíl nejvíc?

Zdroj: TV Nova

S koncem další řady Tvojí tváře bylo třeba se rozloučit se všemi účastníky. Tento úkol padl samozřejmě na moderátora a stálici pořadu Ondřeje Sokola, který vybral společně se štábem velmi osobní dárky. Který se vám líbil nejvíc?

tvoje tvář má známý hlas

 

Reflektory zhasly, scéna byla rozebrána a účastníci, včetně moderátora Ondřeje Sokola, budou teď nabírat nové síly nebo pracovat na jiných projektech. V posledním finálovém díle 4. řady show Tvoje tvář má známý hlas se Ondřej rozloučil se všemi účastníky tak, jak je zvykem. Po jejich posledním odzpívaném čísle celou osmičku statečných obdaroval dárkem, který byl velmi osobní.

 

Podepsaný plakát Tatu

Kdo by si nepamatoval líbací scénu Bereniky Kohoutové a Markéty Konvičkové jako pěveckého ruského dua Tatu. Plakát Ondra našel v kulisárně divadla, kde on i Berenika účinkují. Na něj kulisáci Berenice připsali i svá telefonní čísla. Kdyby vítězka 4. řady show někdy v budoucnu potřebovala třeba něco přišroubovat, protože kulisáci jsou velmi technicky zdatní, není problém a může se na ně kdykoliv obrátit.

 

 

Stepovací boty

Leona se za necelých sedm dní naučila stepovat na opravdu vysoké úrovni kvůli číslu Gene Kellyho Zpívání v dešti. Na památku dostala krásné lakované boty s kovovými plátky tzv. „stepky“. Leonu dárek opravdu potěšil a přímo před kamerami přislíbila, že začne stepovat hned od zítřka.


 

 
Certifikát k užití umělých ňader

Honza Maxián v soutěži s umělými ňadry doslova srostl. Na míru mu je vyrobil umělecký maskér David Šesták a nadělal s nimi parádu hned několikrát. Například při ztvárňování zpěvačky Gossip nebo Nicky Minaj. Jednou je také půjčil své kolegyni Leoně Machálkové, se kterou si ve finále zapěl krásný pohádkový duet z pohádky Kráska a zvíře. Od Ondry Honza získal certifikát, který ho opravňuje k užívání ňader i mimo natáčení. A to se prostě vyplatí!


 

 

Náhrobek s citací

Jitka Boho se v prvním dílu 4. řady postarala o jedno velmi veselé faux pas, které vešlo do dějin. Na reakci hostující porotkyně a vítězky 3. řady Tvojí tváře, Tatiany Vilhelmové, která Jitku neznala, pronesla: „Já vás taky neznám“. Ondřej se tedy rozhodl, že tuto slavnou větu nechá Jitce vytesat do kamene, aby jí navždy připomínal účast v soutěži.

 

 

DVD smějeme se s Anetou

Kdo by si nepamatoval nakažlivý smích Anety Krejčíkové, který diváky provázel každým dílem. Ondřej se střihači společně připravil speciální DVD, které obsahuje sestřih momentů, kde Aneta propadá v hlasitý smích. A že takových situací nebylo jako šafránu. Pro pobavení a zlepšení nálady všem divákům DVD dokonce plánují prodávat i na benzinových pumpách.

 

kuci